Link Menü Arrow Facebook Instagram Calendar Mobile User Bulb Mail Phone Map

Hakkımızda

Sizler için varız!

Ülkemizde sürücülü kiralama sektörünün öncü markası Inter Limousine, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı ile sizleri Inter Garage ile tanıştırıyor. İstanbul'un tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunan Inter Garage, araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmetini de sizler için sağlıyor.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel yönetim sürecinde, Inter Garage farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratacak. Inter Garage, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, kiralama talebi kaç araç olursa olsun, Lüks binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Bizim için ulaşım, sizleri bir noktadan diğerine taşımak değildir.

Misyonumuz

En ayrıcalıklı hizmeti en modern, en saygın ve en elit çalışma anlayışı ile sizlere aktararak sizi bir kalite tutkunu haline getirmek.

Vizyonumuz

Elit hizmet anlayışını ihtiyaca göre çeşitlendirerek hem teknolojinin hem de müşteri memnuniyetinin sınırlarını zorlayacak bir hizmet anlayışı geliştirmek.